Reference

Reference

Hodnocení od našich spokojených zákazníků

Tereza Sató

Naprostá spokojenost. Perfektně a rychle odvedená práce. Doporučuji firmu pana Jiříka.

Leona Pácová

Práci pana Jiříka můžeme vřele doporučit. První zkušenost s touto firmou máme již před 10 lety, kdy jsme si nechali udělat vestavnou skříň. Jelikož jsme byli spokojeni s kvalitou provedení, termínem dodání i přístupem manželů Jiříkových, neváhali jsme je opět kontaktovat při plánování nové kuchyně. Navrhli uživatelsky velmi příjemnou kuchyň, ve které je radost vařit. Při výběru dodavatelské firmy pro další nábytek na míru máme ve volbě jasno.

Alena Sýkorová

Dobrá kvalita, ochota, rozumné ceny – doporučujeme.

Zatřepal Radek

S firmou Jiřík nábytek, jsem velmi spokojen vyrobili mi kuchyni na míru s ostrůvkem a několik skříní do rodinného domu, firmu jsem hledal podle recenzí a udělal jsem dobře. Doporučuji !!

Holanová Andrea

Obracím se na Vás opět po dobré zkušenosti a naší spokojenosti z předchozí spolupráce:).
Rádi bychom u Vás poptali výrobu skříní do chodby, tentokrát trochu menších rozměrů viz. orientační nákres v příloze.

Kostečkovi J

Je to cca 3 měsíce co máme novou kuchyň a každý den se přesvědčujeme jak skvělou a odbornou práci Jiříkovi odvedli od samotného návrhu až po montáž. Dochvilnost, dodržování podmínek, odvedená práce v té NEJLEPŠÍ kvalitě.
Ať si u nich necháte zhotovit cokoliv – budete určitě SPOKOJENI.

Dana Jindrová

„Před několika lety mi firma Jiřík Nábytek vyhotovila vestavěné skříně na míru.
V době odchodu do důchodu jsem zjistila, že moje kuchyň pro denní vaření nevyhovuje a tak jsem hledala možnosti, jak nejlépe vyřešit požadavky na novou kuchyň. Nejprve jsem si obešla obchodní domy s nábytkem a prohlížela, co by mi cenově i prostorově vyhovovalo. Nakonec jsem se rozhodla pro zadání výroby kuchyně na míru. V tomto případě jsem si mohla zadat, jakou mám představu, materiál a rozložení jednotlivých segmentů kuchyně. To vše splňoval návrh JM bydlení.
Další prací, kterou jsem této firmě zadala bylo i dořešení bytového jádra.
Jiřík Nábytek používá kvalitní materiály a příslušenství pro zhotovování nábytku na míru. Jednání zaměstnanců je vstřícné a ve všech ohledech se snaží vyhovět požadavkům zákazníků a konstruktivně i poradit, co je možné a vyhovující, na základě již dlouhodobé zkušenosti trvání firmy.

Při všech zakázkách, které tato firma zhotovovala, jsem byla velice spokojena. Existuje již málo firem, na které se může zákazník bez obav obrátit a setkává se se vstřícným přístupem personálu k zadavateli zakázky.“

Vojtěch Kišš

Bonus této rodinné firmy spočívá v příjemné a rychlé komunikaci, kvalitně odvedené práci a příjemným vystupováním k zákazníkovi. Bohužel tyto vlastnosti jsou v současnosti nadstandardní…

Alena Filipská

Děkuji za info, určitě se ozveme, budeme potřebovat jednoduché postele pro vnuky, ale vidím to tak na příští rok. Jsem ráda, že zase podnikáte, byli jste jedni z nejlepších firem, které jsme poznali.

Zdraví Alena Filipská

Alena Filipská

Dobry den,

děkuji za potvrzení a za výbornou práci vaši i vašeho muže.

Doufám, ze to není poslední 

Jsme otevřeni spolupráci na vytváření praktických a elegantních vestavěných skříní, které budou vyhovovat vašim každodenním potřebám.

© 2024 Copyright jiriknabytek.cz