Kuchyně na míru

Moderní kuchyně

Naše firma se zabývá výrobou kuchyní na míru. Kuchyně mohou být vyrobeny ve vysokém lesku, rustikálním stylu, matovém provedení, nebo z kartáčovaného materiálu. Inspirací mohou být i rohové kuchyně. Zákazníka seznámíme s výběrem materiálů a doporučíme jaký by byl pro něj nejvhodnější.

Kuchyně inspirace

Kuchyně na míru vyrábíme podle požadavků zákazníka. Máme velký výběr materiálů, jak na pracovní desky tak na korpusy.Lamino na kuchyně používáme výhradně od rakouského výrobce Egger, který nabízí jedno z nejkvalitnějších lamin. Do kuchyní  se mimo pracovní desky z lamina dá použít pracovní deska z umělého kamene, který se vyznačuje tím že antibakteriální a bez spojů. Kuchyně osazujeme foliovými dveřmi od české výrobce s 5 letou zárukou, vzorníky foliových dveří máme na prodejně  .

Kuchyně moderní luxusní
Kuchyně kování

Kování do kuchyně

Do našich kuchyní používáme kování Blum s doživotní zárukou od výrobce které funguje výměnným způsobem na jejich showroomu. Blum vyrábí kování na šuplíky Antaro včetně vnitřního vybavení, tak kování do horních skříněk Aventos. Panty s dotlumením nebo systém Tip On což je bezúchytkový  systém . Blum patří k předním výrobcům závěsů, výsuvů a výklopů. Patří ve svém oboru ke špičce v rámci funkčnosti, designu a inovací . Je zárukou vysoké kvality a odbornosti.

Kuchyňská dvířka se 7 letou zárukou

Výrobce dvířek na naše kuchyně poskytuje 7 letou záruku a je to Český dodavatel. 

V našich kuchyních používáme osvědčené, spolehlivé kování Blum s doživotní zárukou. 

Kuchyňská dvířka