Věstavěné skříně v Praze

Zabudované skříně v Praze

Vestavěná skříň do Prahy nemusí vyjít pouze z nutnosti získat úložný prostor, ale může se stát samostatnou, osobitou a harmonickou součástí  Vaší skříně do ložnice. Použití zrcadla Vám pomůže opticky zvětšit prostor skříní . Světlé barvy působí odlehčeně a nábytek skříně není tak dominantní v interiéru. Můžete použít velký výběr doplňků k vestavěným skříním, drátěné police, výsuvné police, zásuvky, šatní tyče, držák na vysavač, světelné rampy, kravatník, výsuvný botník, otočný koš, drátěné police, apod. Dekorace skříní jsou jako koření – špetka obohatí, ale přemíra celkový dojem kazí.

Šatní skříně Praha

Vestavěné šatní skříně se hodí do všech typů domů a bytů v Praze a okolí. Zachovávají vám maximální praktičnost interiéru. Doplňky do šatních skříní vám pomohou mít maximálně využitý úložný prostor s komfortem. V oblečení máte větší přehled. Velmi praktická je volba výsuvného systému na drátěné koše, kalhotovník, šatní tyč, botník nebo kravatovník. Zakázky v Praze a okolí doprava zdarma včetně montáží skříní.

Vestavěné skříně na míru u Prahy

Vestavěná skříň nemusí vyjít pouze z nutnosti získat úložný prostor, ale může se stát samostatnou, osobitou a harmonickou součástí vaší ložnice. Použití zrcadla vám pomůže opticky zvětšit prostor. Světlé barvy působí odlehčeně a nábytek není tak dominantní v interiéru. Skříně vestavné je možném doplnit o dělící příčky, regály, police, koše na prádlo, výsuvné zásuvky i držáky, světelné rampy a další. Realizace v Praze a okolí.