Předsíňové skříně

Předsíňové skříně

Naše firma se zabývá výrobou skříní na míru. Skříně mohou být vyrobeny ve vysokém lesku, rustikálním stylu, matovém provedení. Inspirací mohou být webové návrhy. Zákazníka seznámíme s výběrem materiálů a doporučíme jaký by byl pro něj nejvhodnější.

Skříně inspirace

Skříně vyrábíme podle požadavků zákazníka. Máme velký výběr materiálů .Lamino na skříně  používáme výhradně od rakouského výrobce Egger, který nabízí jedno z nejkvalitnějších lamin. Do chodbových skříní nabízíme zrcadla v různém  provedení , stříbrné, bronz, grafit. Skříně dodáváme včetně Led osvětlení , buď ovládané vypínačem nebo pohybovým senzorem .

Kování do skříní

Do našich skříní používáme kování Blum s doživotní zárukou od výrobce které funguje výměnným způsobem na jejich showroomu. Blum vyrábí kování na šuplíky Antaro včetně vnitřního vybavení, tak kování do horních skříněk Aventos. Panty s dotlumením nebo systém Tip On což je bezúchytkový  systém . Blum patří k předním výrobcům závěsů, výsuvů a výklopů. Patří ve svém oboru ke špičce v rámci funkčnosti, designu a inovací . Je zárukou vysoké kvality a odbornosti.

Záruka Blum

Výrobce kování Blum poskytuje doživotní záruku na své kování

Proto v našich skříních používáme osvědčené, spolehlivé kování Blum .