Nábytek

Nábytek na míru

Nabízíme Vám výrobu na zakázku v provedení lamino do celého interiéru. Vyrobíme šatní stěny, regály, knihovny, komody, obývací stěny, pracovní stoly, kontejnery, noční stolky aj. Ani půlkulaté a oblé tvary pro nás nejsou problém. Vyvarujte se výškových skoků  dekorativní prvky používejte v rozumné míře. Rozhodně platí že v jednoduchosti je krása. Vyplatí se nechat poradit od odborníků – a proto přijďte k nám do Jiřík Nábytek.

Nábytkové kování

Nábytkové kování v dnešní době nabízí opravdu téměř neomezené možnosti, jak nábytek vyrobit uživatelsky co nejpříznivější. Nestačí, aby nábytek byl jen pěkný na pohled, ale také musí být dlouho a plně funkční. Tuto funkčnost a uživatelský komfort vám nabízí právě nábytkové kování a jeho správné vhodné použití. Důležitou součástí je nábytkové kování, může být s dotlumením nebo tip on.

Dětský nábytek

U dřevěného materiálu Dub Bardolino v kombinaci Fuchsiově růžová pro holčičku, a Dub Bardolino v kombinaci Tyrolská modrá pro chlapečka, působí útulným dojmem a je vhodná s doplňky z přírodních materiálů. Maximální a praktické využití s atypickými tvary všech typů bytů a domů. Víme, že chcete svým dětem dopřát všechno na světě, je to jednoduché – stačí jim pořídit bezpečné a útulné místo. Nábytek do pokoje může být i designový v barevném provedení.